قیمت طراحی سایت با وردپرس ، خرید سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی

چند فروشندگی (مارکت پلیس)

۱۴ میلیون تومان
۱۴ میلیون تومان
 • همه ویژگی های فروشگاه اینترنتی پایه
 • قالب اختصاصی PHP
 • برنامه نویسی اختصاصی
 • پروفایل کاربری پیشرفته
 • اتصال به درگاه بانکی و انواع فیلدهای پرداخت
 • انواع روش‌های حمل و نقل
 • انواع کوپن تخفیف

فروشگاه اینترنتی حرفه ای

۱۱ میلیون تومان
۱۱ میلیون تومان
 • همه ویژگی های فروشگاه اینترنتی پایه
 • قالب آماده با پلاگین های اختصاصی
 • امکانات ویژه حرفه ای
 • امکان عضویت و چند فروشندگی
 • اتصال به درگاه بانکی و انواع فیلدهای پرداخت
 • انواع روش‌های حمل و نقل
 • انواع کوپن تخفیف

فروشگاه اینترنتی کامل

۶.۵ میلیون تومان
۶.۵ میلیون تومان
 • همه ویژگی های فروشگاه اینترنتی پایه
 • مقایسه محصولات
 • افزودن به علاقمندی
 • پروفایل کاربری پیشرفته
 • اتصال به درگاه بانکی و انواع فیلدهای پرداخت
 • انواع روش‌های حمل و نقل
 • انواع کوپن تخفیف

فروشگاه اینترنتی پایه

۴.۵ میلیون تومان
۴.۵ میلیون تومان
 • همه ویژگی های اقتصادی
 • تعریف انواع محصول
 • دسته بندی محصولات
 • جستجو پیشرفته و فیلتر
 • تعریف انواع صفحات
 • آموزش ویدئویی
 • چت آنلاین

طراحی سایت اختصاصی

قیمت طراحی سایت با وردپرس

سایت اختصاصی کدنویسی

شروع از ۹ میلیون تومان
شروع از ۹ میلیون تومان
 • برنامه نویسی اختصاصی PHP
 • طراحی اختصاصی با زبان PHP
 • پنل اختصاصی
 • ظاهر و امکانات بنا به نیاز شما

قیمت طراحی سایت با وردپرس

در دنیای امروز کسب و کار، داشتن یک وب ‌سایت در فضای اینترنت برای هر کسب ‌و کاری امری ضروری به ‌نظر می‌ رسد. به طوری که دیگر کمتر کسب ‌و کاری را می توان یافت که وب ‌سایتی برای معرفی خود نداشته باشد. از همین رو است که قیمت طراحی سایت با وردپرس بسیار مورد توجه قرار گرفته است؛ زیرا داشتن یک وب‌ سایت حرفه ‌ای برای شرکت ‌ها و مجموعه ‌ها، این امکان را فراهم می آورد که بتوانند خدمات و محصولات خود را در ابعاد گسترده ‌تری معرفی و عرضه نمایند. هزینه طراحی سایت وردپرس به داشتن وب سایتی می انجامد که می ‌تواند به معرفی بهتر محصولات کمک کند. از این ‌رو اغلب مجموعه‌ ها با پرداخت هزینه طراحی سایت با وردپرس در پی داشتن وب ‌سایتی مناسب هستند تا از امکانات آن بهره مند شوند. از آنجایی که قیمت سایت وردپرسی ممکن است برای مجموعه های نوپا بالا به نظر بیاید، این مجموعه ها عمدتا به ‌دنبال راه‌ حلی برای داشتن وب‌ سایتی ارزان‌ تر هستند. باید این چنین گفت که قیمت طراحی سایت با وردپرس برای وب‌ سایت های ساده ‌تر، دارای هزینه کمتری است. در نتیجه مجموعه های کاری کوچک ‌تر و تازه کار که تمایل چندانی به صرف هزینه ی زیاد در بدو شروع کار را ندارند، می توانند از سفارش طراحی سایت با وردپرس با قیمت ارزان تر استفاده کنند و به سمت طراحی یک سایت ساده بروند. – قیمت طراحی سایت وردپرسی برای سایت ‌های ساده‌ تر، شامل هزینه‌ های کمتری در مراحل ساخت است.

تعرفه طراحی سایت وردپرسی

یک وب سایت، اولین ابزار و راه ارتباطی برای تعامل کاربر با هر کسب و کار است. قیمت طراحی سایت با وردپرس به همین دلیل در طیف گسترده ای تعیین می شود تا امکان ساخت سایت با ویژگی های متفاوت و بودجه های مختلف وجود داشته باشد. داشتن یک وب سایت حرفه ‌ای موجب می شود تا اعتماد کاربران جلب شده و باعث افزایش فروش می ‌شود. شرکت های معتبر طراحی سایت با استفاده از نیروهای با تجربه و خلاق می ‌توانند مدیران را به اهداف اصلی کسب و کار خود برسانند. قیمت طراحی سایت با وردپرس برای سایت های فروشگاهی، شرکتی، خبری، شخصی و غیره متفاوت است، زیرا هر یک از این وب سایت ها امکانات و ویژگی های خاص خود را دارند و به همین دلیل هزینه ساخت سایت با وردپرس در هر یک متفاوت می باشد. به همین دلیل شرکت های ارائه دهنده ی خدمات طراحی سایت عمدتا یک جدول قیمت طراحی سایت دارند که در آن به شرح کاملی از قیمت خدمات طراحی سایت خود می پردازند. برخی از این شرکت ها نیز بر اساس درخواست و توقعات مشتری های خود به محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس می پردازند. این گونه است که به عنوان مثال قیمت سایت فروشگاهی با وردپرس با خرید وب سایت وردپرس آماده تفاوت دارد. گاه این محدوده ی قیمت طراحی سایت وردپرسی از نظر مشتریان بسیار وسیع به نظر آمده و همین امر باعث سردرگمی آنها می شود. به هر حال هر کسب و کاری باید با توجه به بودجه ی خود برای این کار اقدام کند. طراحی سایت می تواند با کمترین امکانات و کمترین قیمت، و یا با امکانات بیشتر و قیمت بالاتر عرضه شود.

نمونه کارهای شرکت های طراحی

از آنجایی که شرکت های مختلف با کیفیت های متفاوت کار می کنند، تعرفه طراحی سایت وردپرسی، تضمین کننده ی کیفیت یک سایت نیست. اگر می خواهید از قیمت طراحی سایت با وردپرس اطمینان داشته باشید و سایت خود را به یک شرکت بسپارید، بهتر است که از خدمات جانبی، سابقه ی شرکت و نمونه کارهای پیشین آن مطلع شوید. قیمت طراحی سایت با وردپرس برای طراحی سایت شرکتی می تواند بسیار انعطاف پذیر باشد و بسته به اینکه مشتری و کارفرما چه امکاناتی برای سایت خود بخواهد طیف گسترده ای را شامل شود. باید دانست که سایت های ساده نیز پس از مدتی می توانند گسترده تر شده و امکانات بیشتری داشته باشند. به عنوان مثال شرکت های نوپا که هنوز سرمایه ی چندانی برای اختصاص دادن به طراحی سایت ندارند، می توانند به سفارش طراحی سایت با وردپرس برای یک سایت ساده اقدام کنند و سپس بعد از مدتی با توجه به نیاز شرکت، صفحات دیگری را به آن اضافه کنند. سایت های تک صفحه ای برای افرادی مناسب هستند که نیاز به راه اندازی یک سایت گسترده ندارند و فعلا با انتشار محتوایی محدود در یک صفحه می توانند به هدف خود برسند. در تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس نکته ی مهم قابلیت گسترش و توسعه ی این گونه سایت ها می باشد. هزینه طراحی سایت با وردپرس برای یک سایت فروشگاهی به دلیل امکاناتی ویژه ای که دارد تعیین می گردد. از جمله ی این امکانات می توان به سبد خرید و سیستم درگاه پرداخت اشاره کرد که موجب می شود تا قیمت سایت فروشگاهی با وردپرس بیشتر از سایر انواع سایت باشد.

عوامل مختلف موثر بر قیمت ها

قیمت طراحی سایت با وردپرس یا هزینه طراحی سایت وردپرس به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله ی این عوامل می توان به طراحی زیبا و کاربر پسند، کیفیت کدنویسی، واکنش گرا بودن سایت، خرید قالب و هاست و دامنه و غیره اشاره کرد. برای خرید وب سایت وردپرس می توان با بررسی نمونه کارهای هر شرکت تصمیم و انتخابی درست داشت. توسعه ی وب سایت با وردپرس نسبت به امکانات متفاوتی که مد نظر است شامل قیمت های متفاوتی می شود. در حالی که عموما وب سایت های شرکتی کمترین هزینه را دارند، وب سایت های فروشگاهی به دلیل امکانات بیشتری که دارند، می توانند چندین برابر تفاوت هزینه داشته باشند. در تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس بهترین راه مراجعه به جدول قیمت طراحی سایت شرکت های ارائه دهنده است. برای تعیین قیمت طراحی سایت وردپرسی هر یک از امکانات وب سایت دارای تعرفه ای مشخص است و می توان با استعلام گرفتن از شرکت ها به آنها پی برد. نکته ی مهم در اینجاست که تعرفه طراحی سایت وردپرسی به هیچ وجه تضمین کننده ی کیفیت ی وب سایت نیست. بلکه اگر می خواهید سایتی مطمئن و معتبر داشته باشید،‌ باید با بررسی سابقه ی شرکت و دیگر عوامل مهم به انتخاب دست بزنید. گاهی اوقات قیمت طراحی سایت با وردپرس برای برخی از سایت ها، به سبب استفاده از قالب‌ های آماده دارای هزینه ی مناسب تری به نسبت طراحی سایت اختصاصی می باشد. طراحی سایت اختصاصی معمولا برای افراد و شرکت هایی که به صورت حرفه ای فعالیت می کنند و بودجه های بالایی دارند مناسب است. این شرکت ها برای اجرا کردن ایده های خاص خود نمی توانند از سیستم مدیریت محتوای آماده استفاده کنند.

تعیین نوع سایت و امکانات آن

امروزه حتی افرادی که قصد طراحی سایتی متفاوت را دارند نیز می توانند از قالب های آماده استفاده کنند. زیرا تعداد انواع قالب ها به قدری افزایش یافته است که می ‌توان از قالب های آماده ‌ای استفاده کرد که تا کنون دیگران از آن استفاده نکرده اند. یکی از عوامل تاثیر گذار بر قیمت طراحی سایت با وردپرس نوع وب سایت و امکانات آن است. پس پیش از آن که اقدام به تعیین هزینه طراحی سایت با ورد پرس کنیم، باید طرح سایت و فعالیت مورد نظر آن را مشخص کنیم. امروزه انواع سایت ‌ها بسیار زیاد شده اند و هر روزه نیز نوع جدیدی به آنها افزوده می شود. سایت های خبری، شرکتی، سایت های فروشگاهی و شخصی و غیره هر کدام دارای قابلیت‌ ها، ساختار و استراتژی متفاوتی هستند. تعیین نوع سایت و امکانات آن مستقیما بر روی تعرفه طراحی سایت با وردپرس موثر است. به عنوان مثال امکانات یک سایت فروشگاهی با سایت شخصی به صورت کامل متفاوت است و همین موضوع عامل مهمی در تعیین تعرفه سایت وردپرس است. یک فروشگاه اینترنتی با سیستم چند فروشندگی بسیار متفاوت از یک فروشگاه اینترنتی ساده است. پس طبیعی است که قیمت بالاتری نیز داشته باشد. یکی از مهم ترین عوامل موثر در هزینه ی طراحی فروشگاه اینترنتی وردپرس، اعتبار و شهرت یک شرکت طراحی سایت است. اصولا تجربه، تخصص و سابقه ی شرکت طراحی سایت در تعیین هزینه طراحی سایت با وردپرس تاثیر به سزایی دارد.  یکی از بهترین اقدامات برای سنجش یک شرکت طراحی سایت، مشاهده ی دقیق وب سایت خود شرکت است نکته ی مهم دیگری که باید به آن توجه داشت این است که این چه خدمات دیگری را انجام می دهد. و آیا قیمت خدمات طراحی سایت در این شرکت شامل قیمت خدمات سئو و بهینه سازی، پشتیبانی و ورود اطلاعات به سایت وردپرسی نیز می شود یا خیر.

خدمات پشتیبانی و سئوی سایت

در حوزه ی طراحی سایت خدمات پشتیبانی از مهم ترین خدمات است. زیرا این امر در واقع به نوعی نشان دهنده ی توجه و تعهد شرکت طراحی سایت به مشتری های خود است. قیمت طراحی سایت با وردپرس در کنار خدمات پشتیبانی بیشتر اما با ارزش تر است. همواره ممکن است که به روزرسانی‌ های سایت با خطاها و مشکلاتی رو به رو شود و مدیریت و کاربر آن نیازمند یک متخصص برای رفع مشکلات خواهد بود. محاسبه آنلاین هزینه طراحی سایت وردپرس برای سایت هایی که دارای خدمات پشتیبانی هستند به گونه ای متفاوت صورت می گیرد. به علاوه، هر سایتی که در نظر دارد تا به رتبه ی خوبی در گوگل دست یابد و به این ترتیب بتواند در نتایج اولیه ی جستجو به کاربران نشان داده شود، نیاز به رعایت اصول و قوانین سئو دارد. این قوانین بر طبق الگوریتم های گوگل تعیین شده است، و در مجموع به عنوان سئو و بهینه سازی سایت برای موتور های جستجوگر شناخته می شوند. سایت هایی که دارای سئوی قوی هستند، بازدید بسیار بیشتری خواهند داشت و اگر یک سایت فروشگاهی باشند می توانند به فروش بالاتری دست یابند. هر وب سایتی، برای بهبود رتبه ی خود در گوگل و جذب بازدید کننده ی بیشتر، به پیاده سازی اصول سئو و بهینه سازی نیاز دارد. در جدول قیمت طراحی سایت خدمات پشتیبانی و سئو نیز لحاظ می شوند. به عنوان مثال بهبود سئوی هر سایت نیاز به اقداماتی نظیر بهبود سرعت وب سایت، تولید محتوای سئو شده، بهبود رابط کاربری، گرفتن رپورتاژ و بک لینک و غیره دارد. تعرفه سئو و طراحی سایت با وردپرس با توجه به زمانی که از طراح سایت می گیرد متفاوت است. در مجموع بهتر است کارفرماها شرکتی را برای طراحی سایت خود انتخاب نمایند که خدمات سئو  و پشتیبانی نیز ارائه می دهد.

نوع وب سایت و قابلیت های آنها در تعیین قیمت طراحی سایت با وردپرس

گفتیم که یکی از عوامل موثر بر قیمت طراحی سایت با وردپرس نوع وب سایت و قابلیت های مختلف آن است. پیش از آن که اقدام به هزینه ساخت سایت با وردپرس نماییم، باید نوع وب سایت و فعالیت آن را مشخص کنیم. علاوه بر اعتبار شرکت طراحی سایت، ظاهر سایت نیز در هزینه سایت وردپرس موثر است. طراحی رابط کاربری یا UI باید به نحوی باشد که تمام استانداردهای لازم در آن پیاده سازی شود. اولین چیزی که کاربران می بینند ظاهر سایت است، و باید به این نکته ی مهم توجه زیادی شود. تجربه کاربر در استفاده از سایت بسیار مهم است و به آن UX می گویند. وقتی که یک سایت به نحوی طراحی شده باشد که کاربران آن بتوانند در سریع ترین زمان به آنچه می خواهند دسترسی داشته باشند، هزینه ساخت سایت با وردپرس نیز افزایش می یابد. هاست اشتراکی، سرور مجازی و سرور اختصاصی از گزینه هایی هستند که برای طراحی سایت می توان از آنها استفاده کرد و هزینه ی هاست یکی از فاکتور های اصلی است. برای شروع راه اندازی طراحی سایت بهتر از هاست اشتراکی استفاده نموده و در ادامه متناسب با نیاز سایت، تعداد کاربران و امکانات سخت افزاری، هاست خود را ارتقا داد. بدین ترتیب در هزینه طراحی سایت با وردپرس صرفه جویی خواهد شد. گاهی نیاز به طراحی یک سایت چند زبانه است زیرا بسیاری از کسب و کارها محدود به ایران نبوده و با سایر کشورها در ارتباط هستند. این سایت ها باید به گونه ای طراحی شوند که از زبان دیگری نیز پشتیبانی کنند. سایت های دو زبانه یا چند زبانه به صاحبان کسب و کارها کمک می کنند تا روابط خود را از مرزهای یک کشور فراتر برده و گسترش دهند. با گسترش ارتباطات با سایر کشورها، می توان به افزایش فروش و اعتبار برند دست یافت.